Načítavam...
SK Profi Bike
Triatlon
Cyklistika
Grafická šablóna cyklo
Grafická šablóna doplnky
Servizio Corsa sprievodca
Servizio Corse cenník cyklo 2017
Servizio Corse objednávka cyklo 2017
Od roku 2010 je opäť v ponuke značky Castelli aj zákazková výroba cyklistického oblečenia pre kluby a tímy – program Servizio Corse. Značka Castelli Vám umožňuje používať úplné identické výrobky, ako používajú profesionálny jazdci Pro Tour. Základom ponuky je identické oblečenie ako používa tím Cannondale Garmin a MTN Qhubeka. Produkty sú maximálne prispôsobené požiadavkám profesionálnej cyklistiky a použité materiáli Vám umožnia podať ten najlepší športový výkon. Pokiaľ máte záujem vlastniť špičkové profesionálne cyklistické oblečenie s Vaším dizajnom, stačí postupovať podľa Servizio Corse - sprievodcu, ktorý nájdete na vrchu. Výrobu Vám zaistíme už od 10 kusov s dodacou lehotou 8 týždňov. 
Od sezóny 2013, Castelli začalo pôsobiť aj na poli zákazkového oblečenia pre Triatlon. Ihneď po vstupe na tento trh sa Castelli stalo svetovým lídrom v inováciách triatlónového oblečenia. Dôkazom je množstvo spokojných užívateľov, ktorí zažívajú komfort a aerodynamickú výhodu nášho oblečenia, ktorú doteraz nepoznali. Medzi spokojných užívateľov patria Mirinda Carfrae a Frederic Van Lierde, ktorí sa stali víťazmi Havajského Ironmana. Celkovo Castelli ponúka až tri základné kolekcie s ktorých si vyberie profík, ale i rekreačný športovec. 

V prípade akéhokoľvek záujmu o niektorú zo zákazkových kolekcií, kontaktujte svojho predajcu Castelli, alebo priamo nás. Poskytneme vám potrebné podklady, vzorky a množstvo užitočných informácií. 
Ako prebieha celý proces návrhu, objednania a výroby tímového oblečenia.