Načítavam...
SK Profi Bike
Nohavice na bicykel, ktoré nesklamú
Aktuálne počasie si vyžaduje kvalitné oblečenie a spoľahlivé materiály. Okrem nutného funkčného prádla, dresu a nepremokavej bundy na vrchnej časti tela, je potrebné zabezpečiť vhodnú izoláciu od chladu aj pre dolné končatiny. V našej ponuke nájdete niekoľko znamenitých modelov pre pánov i pre dámy. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, prečo sú jednými z najpredávanejších modelov tejto sezóny.
SpäťĎalej
SHOP
Ak potrebujete zistiť dostupnosť tovaru, alebo hľadáte niečo zo staršej kolekcie, chcete zistiť aktuálnu cenu, tak si pozrite náš SHOP, kde nájdete všetky potrebné informácie.
Možnosť objednať tovar ešte nie je spustená!!!

Aby sa bicyklovanie stalo zážitkom

Pre mnohé deti sú cyklovýlety zaujímavé iba na chvíľku a postupne ich začnú nudiť. To sa však stane iba vtedy, ak nepremeníte cyklistiku vašich detí na radosť. Dôležité je v prvom rade to, aby ste sa bicyklu, výberu cyklistických doplnkov a trás venovali spolu. Až vtedy sa začína to pravé dobrodružstvo! Medzi vami a vašimi deťmi sa začne budovať silné puto plné neopakovateľných zážitkov. Samozrejme, pre deti je dôležité aj to, aby sa v oblečení cítili príjemne, mali štýlovú prilbu a zaujímavé doplnky, ktoré každého zvedavca upútajú na prvý pohľad.

Prilba základ úspechu


Prilba je jednou z vecí, ktorú vaše dieťa musí naozaj milovať. V prvom rade sa samozrejme treba pozerať na bezpečnosť vášho dieťaťa. No ostatné by ste už mali nechať na vašej malej ratolesti. Dovoľte mu vybrať si farbu či vzor prilby a doprajte mu stať sa hviezdou cyklistických výletov !


Doprajte vášmu dieťaťu pocit víťaza


Snáď každé dieťa si chce tajne obliecť žltý či zelený dres, v ktorých sú odetí cyklisti na stupienku víťazov. Aj pri tomto výbere by ste mali nechať dieťaťu voľnú ruku a nechať ho vybrať si farbu cyklistického dresu. Vám už iba ostáva zvoliť správny strih s kvalitným prevzdušnením a reflexnými prvkami, aby vaše dieťa bolo vždy v bezpečí.
Cŕn, cŕn - pozor idem za tebou !                             Zvonček je jednoducho neodmysliteľnou súčasťou detskej cyklistiky nakoľko má praktické a zároveň štýlové využitie. Vaše dieťa môže upozorniť chodcov či iných cyklistov, ale taktiež môže dodať svojmu bicyklu šmrnc. Farebných kombinácií, štýlov, vzorov a tvarov cyklistických zvončekov je neúrekom. Je teda len na vašom cyklistickom hrdinovi, ktorý si vyberie.Osvieženie vždy po ruke !


Aby sa vaše dieťa mohlo vždy počas svojho bravúrneho výkonu trochu osviežiť a posilniť na nasledujúce kilometre, nezabudnite na cyklistickú fľašu. Najvhodnejšími sú tie, ktoré vie dieťa jednoducho uchopiť do ruky, stlačiť a upevniť na stojan bicykla.S pomocou týchto praktických cyklistických doplnkov sa stane bicyklovanie pre vaše dieťa zážitkom a spoločne budete môcť zažiť množstvo neočakávaných dobrodružstiev. Ak vás oslovili produkty zobrazené v tomto článku, všetky môžete nájsť v našom e-shope.

hlavná stránka | späť na blog