Načítavam...
SK Profi Bike
7 tipov ako prejsť zo zimnej cyklistiky do jarnej
Takzvaní „celoroční cyklisti“ vnímajú bicyklovanie ako absolútnu súčasť svojho fungovania a nevedia si predstaviť ani jedno ročné obdobie bez nej. Ostať celoročne v kondícii je to najlepšie, čo môžete pre svoje telo urobiť, avšak cyklistika v každej časti roka má svoje špecifiká. Bicyklovanie v zime je do istej miery za nami, a preto sa pozrime na to, čo nás môže čakať v spoločnosti našich parťákov na dvoch kolesách na jar.
SpäťĎalej
SHOP

Náš predajný portál je už spustený!
Nájdete tu takmer kompletný sortiment od našich dodávateľov.
U nás nakúpite a u našich partnerov vyzdvihnete, alebo vám to doručíme cez partnerský eshop.
Nech sa páči vstúpte ;)

Aby sa bicyklovanie stalo zážitkom

Pre mnohé deti sú cyklovýlety zaujímavé iba na chvíľku a postupne ich začnú nudiť. To sa však stane iba vtedy, ak nepremeníte cyklistiku vašich detí na radosť. Dôležité je v prvom rade to, aby ste sa bicyklu, výberu cyklistických doplnkov a trás venovali spolu. Až vtedy sa začína to pravé dobrodružstvo! Medzi vami a vašimi deťmi sa začne budovať silné puto plné neopakovateľných zážitkov. Samozrejme, pre deti je dôležité aj to, aby sa v oblečení cítili príjemne, mali štýlovú prilbu a zaujímavé doplnky, ktoré každého zvedavca upútajú na prvý pohľad.

Prilba základ úspechu


Prilba je jednou z vecí, ktorú vaše dieťa musí naozaj milovať. V prvom rade sa samozrejme treba pozerať na bezpečnosť vášho dieťaťa. No ostatné by ste už mali nechať na vašej malej ratolesti. Dovoľte mu vybrať si farbu či vzor prilby a doprajte mu stať sa hviezdou cyklistických výletov !


Doprajte vášmu dieťaťu pocit víťaza


Snáď každé dieťa si chce tajne obliecť žltý či zelený dres, v ktorých sú odetí cyklisti na stupienku víťazov. Aj pri tomto výbere by ste mali nechať dieťaťu voľnú ruku a nechať ho vybrať si farbu cyklistického dresu. Vám už iba ostáva zvoliť správny strih s kvalitným prevzdušnením a reflexnými prvkami, aby vaše dieťa bolo vždy v bezpečí.
Cŕn, cŕn - pozor idem za tebou !                             Zvonček je jednoducho neodmysliteľnou súčasťou detskej cyklistiky nakoľko má praktické a zároveň štýlové využitie. Vaše dieťa môže upozorniť chodcov či iných cyklistov, ale taktiež môže dodať svojmu bicyklu šmrnc. Farebných kombinácií, štýlov, vzorov a tvarov cyklistických zvončekov je neúrekom. Je teda len na vašom cyklistickom hrdinovi, ktorý si vyberie.Osvieženie vždy po ruke !


Aby sa vaše dieťa mohlo vždy počas svojho bravúrneho výkonu trochu osviežiť a posilniť na nasledujúce kilometre, nezabudnite na cyklistickú fľašu. Najvhodnejšími sú tie, ktoré vie dieťa jednoducho uchopiť do ruky, stlačiť a upevniť na stojan bicykla.S pomocou týchto praktických cyklistických doplnkov sa stane bicyklovanie pre vaše dieťa zážitkom a spoločne budete môcť zažiť množstvo neočakávaných dobrodružstiev. Ak vás oslovili produkty zobrazené v tomto článku, všetky môžete nájsť v našom e-shope.

hlavná stránka | späť na blog