Načítavam...
SK Profi Bike
7 tipov ako prejsť zo zimnej cyklistiky do jarnej
Takzvaní „celoroční cyklisti“ vnímajú bicyklovanie ako absolútnu súčasť svojho fungovania a nevedia si predstaviť ani jedno ročné obdobie bez nej. Ostať celoročne v kondícii je to najlepšie, čo môžete pre svoje telo urobiť, avšak cyklistika v každej časti roka má svoje špecifiká. Bicyklovanie v zime je do istej miery za nami, a preto sa pozrime na to, čo nás môže čakať v spoločnosti našich parťákov na dvoch kolesách na jar.
SpäťĎalej
SHOP

Náš predajný portál je už spustený!
Nájdete tu takmer kompletný sortiment od našich dodávateľov.
U nás nakúpite a u našich partnerov vyzdvihnete, alebo vám to doručíme cez partnerský eshop.
Nech sa páči vstúpte ;)

Cyclon Bike Care – kvalitný servis tvojho biku

Každý biker vie, aké dôležité je aspoň raz za čas venovať nejakú tú hodinku aj servisu svojho bicykla. Hlavne, ak chceme predísť zbytočnej korózii jednotlivých komponentov či ich predčasnému opotrebovaniu. Okrem šikovných rúk na to samozrejme potrebujete aj kvalitné a spoľahlivé produkty, s ktorými budete môcť pretaviť svoju starostlivosť o bicykel do úspešného výsledku. Pýtate sa, ako si správne vybrať? Odpoveďou je Cyclon Bike Care.

To najlepšie čo nájdete na trhu

Cyclon Bike Care je dlhoročným výrobcom znamenitých produktov, určených pre kompletnú starostlivosť o bicykel. Zakladateľom bol Leen Boers a značka bola uvedená na trh v roku 1985. Odvtedy sa už desaťročia drží na špičke európskeho trhu. Prvým produktom, ktorý vyšiel do obehu bolo mazivo na reťaz a postupne rozšíril Cyclon svoj sortiment na mazivá rôzneho druhu a čistiace či ochranné  prostriedky.

Ich každodenným cieľom je neustále vylepšovanie jednotlivých zložení a vytváranie ďalších špecifických produktov. To všetko na základe svojho motta „Keep your bike smiling“, čo vo voľnom preklade znamená „Udržiavajte úsmev svojho bicykla“. Táto slovná hračka dokazuje absolútnu oddanosť expertov z Cyclonu svojmu povolaniu. S určitosťou musí každý majiteľ bicykla súhlasiť, že aj k jeho vlastnej spokojnosti a úsmevu určite prispeje aj jazda na dobre zoservisovanom biku.

V našom e-shope nájdete široké spektrum produktov Cyclon, špecializovaných na:

·       čistenie bicykla

·       mazanie

·       údržbu

·       ochranu a leštenie komponentov

·       brzdy a hydrauliku

Ak potrebujete servis, jednoznačte voľte produkty Cyclon Bike Care. Váš bike sa vám za to odvďačí dlhou a spoľahlivou službou.

V nasledujúcom blogu vám prezradíme niečo viac o cyklistických plášťoch Verdestein. Ďalšie blogy o značkách, na ktoré sa špecializujeme nájdete tu.hlavná stránka | späť na blog