Načítavam...
SK Profi Bike
V znamení troch B-čiek
V minulom článku sme sa venovali značke, ktorá oblieka šampiónov a predstavili sme vám príbeh vzniku svetoznámej, talianskej značky cyklooblečenia Castelli. V nasledujúcich riadkoch si „posvietime“ na ďalšieho velikána v cyklistickom svete, ktorý najlepším jazdcom planéty poskytuje tie najkvalitnejšie materiály. Pozývame vás dozvedieť sa niečo viac o BBB Cycling.
SpäťĎalej
SHOP

Náš predajný portál je už spustený!
Nájdete tu takmer kompletný sortiment od našich dodávateľov.
U nás nakúpite a u našich partnerov vyzdvihnete, alebo vám to doručíme cez partnerský eshop.
Nech sa páči vstúpte ;)

Dámske cyklistické bundy pre chladné počasie

Studený vzduch a prudký vietor sú pri bikovačke nepríjemnými spoločníkmi, avšak ak sa na nich cyklisti dobre nachystajú, nemusia si nutne dávať v chladných mesiacoch od bicyklovania pauzu. Výsostnú úlohu hrajú vetru vzdorné materiály, ktoré zároveň poskytujú hrejivý komfort. V tomto článku sa zameriame na cyklistické bundy pre dámy do chladného počasia a „preklepneme si“ ich výnimočné vlastnosti.


BBB BBW-171 ALPINESHIELD

Základom tejto dámskej bundy od BBB je membránový materiál Trioxx. Vetru odolné plochy sú strategicky umiestnené tam, kde sa predpokladá jeho najväčší nápor. O uchovanie tepla z vnútornej strany sa stará mäkký materiál TermoPlus. Celý strih bundy je anatomický, nepríjemnému vykasávaniu zabraňuje silikónový lem okolo pásu. Na prednej i zadnej strane sú umiestnené reflexné prvky pre dobrú viditeľnosť.

Castelli 16542 PERFETTO W

Kvalitný a absolútne odolný vetru je materiál Gore® Windstopper® X-Lite Plus. Má vode odpudivú povrchovú úpravu a napriek svojej odolnosti je výnimočne ľahký. Vklady z materiálu Nano Flex v podpazuší optimalizujú priedušnosť. Zadný predĺžený diel vynikajúco chráni krížovú oblasť chrbtice. Odvodňovacie otvory v troch zadných vreckách sú rezané laserom. Reflexné logo na chrbte zvyšuje vašu viditeľnosť v ťažkých podmienkach. Nájdete ju až v 8 farebných prevedeniach a momentálne vybrané modely za zvýhodnenú cenu v našom e-shope.

Castelli 17539 ALPHA W ROS

Dámska cyklistická bunda Castelli Alpha W Ros vám zabezpečí vskutku skvelú ochranu. Konštrukcia tejto bundy má oddelenú vrstvu, ktorá chráni pred vetrom a vodou, od vrstvy, ktorá je izolačná. Za ochranu pred vetrom a dažďom je zodpovedný materiál Gore® Windstopper® 150, ktorý je však zároveň maximálne priedušný. Podlepené švy na ramenách, znížený počet švov a dvojité prešívanie vás udrží v komforte a suchu vo väčšine podmienok. Široký lem okolo  pásu je plocho zakončený a priliehavo kopíruje kontúry tela tak, že nebráni v pohybe. Chrbtová časť je vhodne odvetraná. Manžety na zápästiach vynikajúco priliehajú a spolu s rukavicami vytvoria kvalitnú izoláciu pred chladom.

Castelli 17537 PUFFY 2 W

Tento nevšedný model od Castelli je maximálne ľahký a poskytuje vynikajúcu izoláciu vďaka materiálu PrimaLoft®. Vetru vzdorná vonkajšia vrstva rip-stop z nylónu túto vlastnosť ešte zosilňuje. Vnútorná vrstva je prešívaná a ventilačné otvory napomáhajú pri odvádzaní prebytočnej vlhkosti. Na zadnej strane sa nachádzajú 3 vrecká a reflexné lemovanie.

Nezabudnite, že dobrú izoláciu pred chladom musíte zabezpečiť celému telu. Ak hľadáte tipy pre vhodné cyklistické nohavice pre dámy, nájdete ich v tomto článku.


hlavná stránka | späť na blog