Načítavam...
SK Profi Bike
7 tipov ako prejsť zo zimnej cyklistiky do jarnej
Takzvaní „celoroční cyklisti“ vnímajú bicyklovanie ako absolútnu súčasť svojho fungovania a nevedia si predstaviť ani jedno ročné obdobie bez nej. Ostať celoročne v kondícii je to najlepšie, čo môžete pre svoje telo urobiť, avšak cyklistika v každej časti roka má svoje špecifiká. Bicyklovanie v zime je do istej miery za nami, a preto sa pozrime na to, čo nás môže čakať v spoločnosti našich parťákov na dvoch kolesách na jar.
SpäťĎalej
SHOP

Náš predajný portál je už spustený!
Nájdete tu takmer kompletný sortiment od našich dodávateľov.
U nás nakúpite a u našich partnerov vyzdvihnete, alebo vám to doručíme cez partnerský eshop.
Nech sa páči vstúpte ;)

Nohavice na bicykel, ktoré nesklamú

Aktuálne počasie si vyžaduje kvalitné oblečenie a spoľahlivé materiály. Okrem nutného funkčného prádla, dresu a nepremokavej bundy na vrchnej časti tela, je potrebné zabezpečiť vhodnú izoláciu od chladu aj pre dolné končatiny. V našej ponuke nájdete niekoľko znamenitých modelov pre pánov i pre dámy. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, prečo sú jednými z najpredávanejších modelov tejto sezóny.


PRE PÁNOV

Castelli 16580 MENO 2 WIND

Pánske nohavice na bicykel Meno 2 Wind v sebe spájajú výnimočnosť materiálov. Novo vyvinutý AirFlex Thermo je maximálne odolný proti vetru a pri tom ostáva pružný, takže cyklista necíti žiadne obmedzenie pri pohybe. Flísová vnútorná vrstva zabezpečuje komfort. Thermoflex Core 2 sa nachádza na zadnom diele a skvelo odvádza nadbytočnú vlhkosť, ale zároveň kvalitne zahreje. Výstielka Kiss Air je osvedčenou známkou pohodlia. Teplotný rozsah tohto modelu je 0 - 8 °C. 

Castelli 17516 SORPASSO 2

Tieto pánske cyklistické nohavice sú právom označené ako „najlepšie sadnúce“ z celej pánskej zimnej kolekcie 2017 od Castelli. Okrem toho, že perfektne sadnú, poskytujú špeciálny 3D oporný pás v oblasti krížov. Predný diel nohavíc je z vyrobený z dvojvrstvového materiálu ThermoFlex Duo Core, ktorý zabezpečuje maximálnu ochranu pred chladom a vynikajúci teplotný komfort. Reflexné YKK® Camlock zaisťovacie zipsy na členkoch a priliehavé lemy GIRO³ sú zodpovedné za skvelú izoláciu v spodnej časti nohavíc.


  

PRE DÁMY

Castelli 15566 MENO WIND W

Tak ako v pánskej kolekcii aj dámsky model zo série Meno sa vyznačuje minimalistickým dizajnom v kombinácii s funkčnosťou materiálov. Špeciálna ochrana proti vetru v podobe materiálu AirFlex Thermo je tým naj... materiálom s týmito vlastnosťami, aký experti z Castelli doteraz priniesli. Skvelo sadne na telo, je pružný a odolný aj v teplotách 5°C a nižšie. Zipsy YKK® Camlock na členkoch s reflexnými prúžkami zlepšujú viditeľnosť.  

Castelli 16551 CHIC

Dámske cyklistické nohavice Chic majú dvojvrstvový pás a hrejivú, flísovú vrstvu zvnútra. Výnimočnou vlastnosťou  je vložená vrstva v oblasti kolien pre extra zateplenie, flexibilitu a ochranu kĺbu pred chladom. Zaisťovací zips na členkoch zabezpečí dokonalé priliehanie k telu.


Ak hľadáte kvalitu, dokonalú izoláciu a komfort, určite zvoľte Castelli zimnú kolekciu 2017. Všetky modely tejto kolekcie nájdete tu.hlavná stránka | späť na blog