Načítavam...
SK Profi Bike
7 tipov ako prejsť zo zimnej cyklistiky do jarnej
Takzvaní „celoroční cyklisti“ vnímajú bicyklovanie ako absolútnu súčasť svojho fungovania a nevedia si predstaviť ani jedno ročné obdobie bez nej. Ostať celoročne v kondícii je to najlepšie, čo môžete pre svoje telo urobiť, avšak cyklistika v každej časti roka má svoje špecifiká. Bicyklovanie v zime je do istej miery za nami, a preto sa pozrime na to, čo nás môže čakať v spoločnosti našich parťákov na dvoch kolesách na jar.
SpäťĎalej
SHOP

Náš predajný portál je už spustený!
Nájdete tu takmer kompletný sortiment od našich dodávateľov.
U nás nakúpite a u našich partnerov vyzdvihnete, alebo vám to doručíme cez partnerský eshop.
Nech sa páči vstúpte ;)

Odmerajte svoj výkon s CicloSport

Cyklistika je skvelým trávením voľného času, prostriedkom na udržiavanie kondície, odburavačom stresu a príjemným dôvodom, prečo vybehnúť na čerstvý vzduch. Veľa cyklistov ju vníma len ako druh zábavy a obľúbenej športovej aktivity. Ak však beriete bicyklovanie „súťažnejšie“ a chcete mať prehľad o svojom zlepšovaní či naopak, o svojich slabinách, robte si o svojich cyklistických výkonoch štatistiky. K tomu vám zaručene dopomôže profesionálna technika od CicloSport.

Priekopníkom šťastie praje

Spoločnosť CicloSport bola založená v roku 1978 v Mníchove. Stala sa jedným z pionierov vo svojom odbore a už po krátkom čase fungovania sa vypracovala medzi top výrobcov cyklistickej elektroniky vôbec. Prvý cyklo počítač CicloSport uvidel svetlo sveta v roku 1980 a odvtedy táto spoločnosť dennodenne zdokonaľuje svoje mechanizmy a vyvíja zariadenia, ktoré pomáhajú kondične napredovať mnohým cyklistom po celom svete.

Povestná nemecká presnosť a perfekcionizmus sa odráža na každom modeli cyklo počítačov pre meranie rýchlosti alebo meranie tepu. Od roku 2010 CicloSport nadviazala spoluprácu s výrobcami e-bikových systémov a špecializuje sa aj na navigácie GPS pre bicykle.

A v čom spočíva jej výnimočnosť?

CicloSport vytvorila novú, inovovanú generáciu cyklo počítačov, ktoré vynikajú týmito kvalitnými detailmi:

• univerzálny „TwistKlick“ držiak prístroja

• veľký trojriadkový LCD, alebo DOT Matrix displej (zobrazuje až 5 funkcií súčasne, garancia zreteľného zobrazenia aj pri slnečnom svetle)

• vysoko odolné polykarbonátove telo

• modulový systém a voľba prídavných funkcií

• kódovaný digitálny prenos dát s novou technológiou BlueEye III (rada 9.3). Táto technológia  zabezpečuje nerušený prenos dát, bez okolitých vplyvov. rovnako funguje pri ukladaní zaznamenaných dát do PC, pomocou bezdrôtového USB pripojenia.

  

V našom e-hope nájdete prístroje značky CicloSport spolu s príslušenstvom na ich bezpečné namontovanie. Ak chcete svoju jazdu zlepšovať, musíte poznať svoj výkon a jeho limity do detailov. CicloSport vám pri tom bude skvelo asistovať.

Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších značkách, ktoré distribuujeme v našom e-shope, kliknite tu.hlavná stránka | späť na blog