Načítavam...
SK Profi Bike
5 najpoužívanejších aplikácií pre cyklistov
V súťaži na našej facebookovej stránke sme sa vás pýtali na obľúbenú cyklo aplikáciu, pretože nás zaujíma, čo používate. Do tohto blogu sme vybrali najčastejšie sa opakujúce aplikácie. Patrí medzi ne aj tá vaša?
SpäťĎalej
SHOP

Náš predajný portál je už spustený!
Nájdete tu takmer kompletný sortiment od našich dodávateľov.
U nás nakúpite a u našich partnerov vyzdvihnete, alebo vám to doručíme cez partnerský eshop.
Nech sa páči vstúpte ;)

Top cyklisti na Instagrame

Zaujíma vás športová príprava vrcholových cyklistov? Nazrieť do ich súkromia môžete aj prostredníctvom príspevkov, ktoré pridávajú na svoje sociálne siete. Namiesto toho, aby ste si o svojich obľúbených športovcoch čítali sprostredkovane z webových portálov, začnite ich followovať a buďte tak „priamo pri zdroji”.

Nino Schurter

Švajčiar Nino Schurter patrí so svojimi siedmimi titulmi majstra sveta medzi špičku pretekárov v cross-country. Zároveň je aj olympijským víťazom z letných OH v roku 2016, ktoré sa konali v Rio de Janeiro. Jazdí za tím Scott-Odlo-MTB Racing. Svoj instagramový účet pravidelne zásobuje fotografiami a videami z pretekov, tréningov aj súkromia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Wish everyone a merry Christmas 🎄🎁🍾

Príspevok, ktorý zdieľa Nino Schurter (@nschurter),

 

Chris Froome

Profesionálny cestný cyklista z Veľkej Británie Chris Froome v súčasnosti preteká za tím Sky ProCycling. Už štyrikrát sa mu podarilo stať celkovým víťazom Tour de France - v rokoch 2013, 2015, 2016 a 2017. Na svojom konte má aj bronzovú medailu z OH 2012 v Londýne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Colombia has been magnificent, thank you to everyone who made it so special. I can’t wait to visit again! ✌️😊🇨🇴 #colombia #cycling #elgiroderigo @rigobertouran @elgiroderigo

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Froome (@chrisfroome),

 

Josh Bryceland

Ratboy_bryce - pod týmto menom hľadajte na Instagrame horského cyklistu Josha Brycelanda. Brit s dobrou náladou jazdí za Cannondale Cycles. Namiesto súťažného zjazdu sa naplno venuje autentickej cyklistike, ktorú nájdete aj na jeho účete. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dog pissin into another year!!! @svenmartinphoto @santacruzbicycles @royalracing @fabriccyling @burgtec @maxxisbike @fox #browntrout

Príspevok, ktorý zdieľa josh bryceland (@ratboy_bryce),

 

Peter Sagan

Medzi top svetových bikerov jednoznačne patrí aj cestný pretekár, ktorý spojil všetkých Slovákov pri sledovaní jeho úspechov - Peter Sagan. „Tourminátor” zo Žiliny je jediný pretekár, ktorému sa na Tour de France podarilo získať zelené tričko v prvých piatich účastiach po sebe. Majster sveta v cestnej cyklistike jazdí za nemecký tím Bora-Hansgrohe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The @tourdownunder finished today with the ascent to the famous Willunga Hill. It was a stage for the climbers and the GC riders, so I rode the final kilometers with the gruppetto. I am satisfied with the form I had this week in @southaustralia and the stage I won. It`s time to recover a bit now and focus on my next race, the @vueltaasanjuanok in Argentina. (Photos @dariobelingheri / @bettiniphoto) Tour Down Under dnes skončilo výstupom na slávny Willunga Hill. Bola to etapa pre vrchárov a pretekárov bojujúcich o celkové poradie, takže som na posledné kilometre vyrazil v groupete. Som však spokojný s formou, akú som mal tento týždeň v južnej Austrálii a samozrejme aj s víťaznou etapou. ​​Je čas trochu sa zotaviť a zamerať sa na moje ďalšie preteky, Vuelta a San Juan v Argentíne.

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan),

 

Jaroslav Kulhavý

Cyklistickou jednotkou u našich bývalých bratov Čechov je jednoznačne Jaroslav Kulhavý. Cross-country cyklista preteká za tím Specialized Racing. Jaroslav Kulhavý je prvým bikerom, ktorému sa podarilo vyhrať vo svojej športovej disciplíne všetko, čo sa dalo. Od juniorského majstra Európy z roku 2003 až po olympijské zlato z Londýna 2012 a striebro z OH v Riu 2016. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Testing the new taste of Endurosnack gels from the new generation of @nutrendendurance supplements. 👍🏼 #nutrend

Príspevok, ktorý zdieľa Jaroslav Kulhavy (@jaroslavkulhavy),hlavná stránka | späť na blog