Načítavam...
SK Profi Bike
7 tipov ako prejsť zo zimnej cyklistiky do jarnej
Takzvaní „celoroční cyklisti“ vnímajú bicyklovanie ako absolútnu súčasť svojho fungovania a nevedia si predstaviť ani jedno ročné obdobie bez nej. Ostať celoročne v kondícii je to najlepšie, čo môžete pre svoje telo urobiť, avšak cyklistika v každej časti roka má svoje špecifiká. Bicyklovanie v zime je do istej miery za nami, a preto sa pozrime na to, čo nás môže čakať v spoločnosti našich parťákov na dvoch kolesách na jar.
SpäťĎalej
SHOP

Náš predajný portál je už spustený!
Nájdete tu takmer kompletný sortiment od našich dodávateľov.
U nás nakúpite a u našich partnerov vyzdvihnete, alebo vám to doručíme cez partnerský eshop.
Nech sa páči vstúpte ;)

Top cyklodresy do najchladnejších podmienok

Zima sa už začína naplno rozbiehať a mrazivé dni sa postupne stávajú našou každodennou súčasťou. Zanietení bikeri, ktorých bicykel nevie čo je zazimovanie, si iba nahodia vrstvu navyše a pokračujú v sezóne. Práve pre vás tu máme pár tipov pre zimné dresy na bicykel v dámskom i pánskom prevedení, ktoré vám poskytnú presne ten komfort, ktorý je v tomto období potrebný.

Castelli 17509 TRANSPARENTE

V zimnej kolekcii od Castelli nájdete model Transparente, ktorý je vyrobený v mužskomženskom prevedení. V obidvoch kategóriách zaujal popredné miesto a je obľúbenou voľbou cyklistov a cyklistiek počas tejto zimnej sezóny. Predný diel je ošetrený membránou Windstopper® X-Lite, ktorá zaručuje skvelú odolnosť voči vetru. Zatiaľ čo budete spredu vynikajúco chránení pred nárazom vetra, materiál Warmer na chrbte vám bude poskytovať optimálnu priedušnosť. Predĺžený, elastický zadný diel skvelo chráni krížovú oblasť chrbta a bráni vykasávaniu. Tak pre dámy ako aj pre pánov je model Transparente pripravený v niekoľkých štýlových, farebných prevedeniach.

    

Castelli POTENZA – viac ako dres

Zimný pánsky dres Potenza je vytvorený perfektnou kombináciou funkčnosti zvonku a komfortu zvnútra. Vonkajšia vrstva je výnimočne odolná a nahusto pletený flísový materiál Polartec® Power Stretch zabezpečuje cyklistovi príjemné pohodlie a zároveň správnu priepustnosť vzduchu. Rukávy sú ukončené manžetou CrossWrap, ktorú oceníte aj pod rukavicami.

Castelli SFIDA W

Zimný cyklistický dres pre dámy Sfida je nevšedne riešeným modelom, ktorý navyše skvelo vyzerá. Na väčšej časti trupu a spodnej časti rukávov sa nachádza kvalitný termo materiál Nido d`Ape 3D. Materiál Warmer na pleciach a rukávoch zabezpečuje potrebné zateplenie. Ploché a preložené manžety Cross-wrap vám navyše ohrejú aj zápästia a dlane. Špecialitou tohto modelu je golier s ochranou hrdla pred ukončením zipsu.

Dresy zimnej kolekcie od Castelli vám poskytnú spoľahlivú vrstvu zimného cykloodevu a skvelo ich doplníte cyklistickými nohavicami, o ktorých sa viac dozviete v tomto článku.
hlavná stránka | späť na blog