Načítavam...
SK Profi Bike
Ďalší produkt

Vredestein galuska SENSO T All Weather

Závodná galuska pre všetky typy poveternostných podmienok Na nová zmes gumy AWS v kombinácii s TriComp Technology® Nízky valivý odpor a vynikajúca priľnavosť za sucha i mokra Curve Control System® zaisťuje vynikajúcu životnosť, rovnomerné opotrebenie a excelentné jazdné vlastnosti aj počas náklonu v zákrute Ochrana proti defektu Excellent Protection 

Rozmer Váha TPI Typ Kód
700x23C 275 290 - 28085 antracit
700x25C 285 290 - 28086 antracit

■■■■■■ Valivý odpor
■■■■■■ Priľnavosť za sucha
■■■■■■ Priľnavosť za mokra
■■■□□□ Odolnosť

Tieto galusky používajú aj jazdci tímu: 

.
Curve Control System®
Integrovaný behúň a špeciálna zmes gumy po stranách plášťa zaisťuje, že takýto plášť si svoj oblý tvar udržuje omnoho dlhšie, ako konvenčné plášte, pretože sa opotrebúva rovnomernejšie bez vzniku rovnej plôšky na stredovej časti behúňa. To poskytuje plášťu excelentný výkon v zákrutách, na suchom i mokrom povrchu počas celej životnosti. 
Curve Control System®
   
.
TriComp Technology®
 
Táto technológia je založená na použití troch rozdielnych zmesí gumy pri výrobe plášťa. Každá zmes má svoje špecifické vlastnosti a umiestnenie na behúni, čo pozitívne vplýva na odolnosť, valivý odpor a priľnavosť plášťa v zákrutách.
TriComp Technology®
   
.
Excellent Protection
 
Polyamidová vrstva integrovaná pod stredovou častou behúňa, ktorá je súčasťou kostry plášťa, je tvorená husto tkanými vláknami, ktoré sú flexibilné a neobmedzujú elasticitu plášťa, ale redukujú možnosť defektu na hranicu rovnajúcu sa virtuálnej nule.
Excellent Protection
Späť na zoznam produktov