Načítavam...
SK Profi Bike
Diamant medzi tretrami
Neoddeliteľnou súčasťou výnimočného výkonu na cyklistických pretekoch je kvalitná obuv cyklistov. Záber do pedálov je samozrejme výsledkom dlhoročného tréningu, avšak pohodlie a komfort na nohách majú na svedomí vyberané materiály a najkvalitnejšie technológie. Každému nadšencovi pre cyklistiku je určite dobre známa značka cyklistických tretier DMT. Viete, ako vznikla a čo ponúka svojim klientom dodnes?
SpäťĎalej
SHOP

Náš predajný portál je už spustený!
Nájdete tu takmer kompletný sortiment od našich dodávateľov.
U nás nakúpite a u našich partnerov vyzdvihnete, alebo vám to doručíme cez partnerský eshop.
Nech sa páči vstúpte ;)

V znamení troch B-čiek

V minulom článku sme sa venovali značke, ktorá oblieka šampiónov a predstavili sme vám príbeh vzniku svetoznámej, talianskej značky cyklooblečenia Castelli. V nasledujúcich riadkoch si „posvietime“ na ďalšieho velikána v cyklistickom svete, ktorý najlepším jazdcom planéty poskytuje tie najkvalitnejšie materiály. Pozývame vás dozvedieť sa niečo viac o BBB Cycling.

Hlavná filozofia

Značka BBB Cycling bola založená v roku 1998 dvomi vášnivými cyklistami Chrisom KoppertomFrankom Moonsom v Holandsku. Od začiatku bola jej hlavnou prioritou vynikajúca kvalita produktov za primeranú cenu. V začiatkoch malo BBB v ponuke len brzdové gumičky, svetlá, košíky a okuliare, celkovo asi tak 50 produktov a v súčastnosti sa radí na špičku svetového trhu s cyklodoplnkami a kolekciou obsahujúcou viac ako 3000 položiek. Svoje produkty dnes distribuuje do 48 krajín, v 40 kategóriách ako napríklad cyklo oblečenie, okuliare, prilby, diely a doplnky na bicykel. Vývojári z BBB Cycling neustále pracujú na ich inovácii a prinášajú na trh materiály so znamenitými vlastnosťami, praktické riešenia a moderné produkty, ktoré ocení každý biker profesionál alebo začiatočník.

Celosvetové uznanie 

Ako určite súhlasíte, kvalitná práca sa neodvádza kvôli oceneniam. BBB Cycling ich však má „narováši“ už viac ako 100, od rôznych domácich ale i medzinárodných cyklistických magazínov. Najlepšie meno BBB-čku robia prilby, okuliare, pumpy ale i oblečenie či diely pre bicykel. Niet divu, že aj vychytení jazdci a ich tímy sa stávajú jeho stálymi partnermi a pomáhajú testovať a následne zlepšovať kvalitu všetkého čo nesie znak troch veľkých písmen „B“. Kvalita produktov BBB už bola ocenená 10 titulmi majstra sveta v rôznych disciplínach a nespočetným množstvom víťazstiev na podujatiach rôznych úrovní.


Nie je B-čko ako B-čko

Pýtate sa čo znamenajú tieto tri písmená? Schovávajú pod sebou tri slová, ktoré BBB považuje za emblematické pre svoje fungovanie – „Better Bike Business“ (v preklade: better=lepší, bike=bicykel, business=obchod, podnikanie, priemysel). Pre „značku troch B-čiek“ je  kľúčové neustále zlepšovanie, čo v konečnom dôsledku znamená aj výsledky v ich podnikaní i celkovom cyklistickom priemysle.

Kompletnú ponuku produktov BBB Cycling nájdete v našom e-shope.

V budúcom článku sa budeme venovať obľúbenej značke bicyklov Felt. Spomínaný článok z úvodu o Castelli nájdete tu.

 hlavná stránka | späť na blog